Programma en uitslagen kwalificatie EK 2016

Speelschema EK 2016

Hieronder vindt u het volledige programma van alle landen, alle uitslagen en het volledige speelschema van de kwalificatie reeks voor het EK 2016 dat in Frankrijk gespeeld gaat worden. Klik hier voor de uitslagen en het programma EK 2016.

Datum Thuisteam Uitteam Type Tijd Uitslag
Wedstrijden van Oranje Kwalificaties EK 2016
donderdag 4 september 2014 Italië Nederland OEF 20:45  2-0
dinsdag 9 september 2014 Tsjechië Nederland kwa 20:45  2-1
vrijdag 10 oktober 2014 Nederland Kazachstan kwa 20:45  3-1
maandag 13 oktober 2014 IJsland Nederland kwa 20:45  2-0
zondag 16 november 2014 Nederland Letland kwa 18:00  6-0
zaterdag 28 maart 2015 Nederland Turkije kwa 20:45  1-1
vrijdag 12 juni 2015 Letland Nederland kwa 20:45  0-2
donderdag 3 september 2015 Nederland IJsland kwa 20:45  0-1
zondag 6 september 2015 Turkije Nederland kwa 18:00  3-0
zaterdag 10 oktober 2015 Kazachstan Nederland kwa 18:00  1-2
dinsdag 13 oktober 2015 Nederland Tsjechië kwa 20:45

Volledig Speelschema kwalificatie EK 2016, alle landen

Datum

DATUM THUIS THUIS
7 september 2014 Georgië Ierland  1-2
7 september 2014 Hongarije Noord-Ierland  1-2
7 september 2014 Denemarken Armenië  2-1
7 september 2014 Duitsland Schotland  2-1
7 september 2014 Gibraltar Polen  0-7
7 september 2014 Faeröer Eilanden Finland  1-3
7 september 2014 Griekenland Roemenië  0-1
7 september 2014 Portugal Albanië  0-1
Datum Thuis Uit Uitslag
8 september 2014 Rusland Liechtenstein  4-0
8 september 2014 Luxemburg Wit-Rusland  1-1
8 september 2014 Spanje Macedonië  5-0
8 september 2014 Oekraïne Slowakije  0-1
8 september 2014 Estland Slovenië  1-0
8 september 2014 San Marino Litouwen  0-2
8 september 2014 Zwitserland Engeland  0-2
8 september 2014 Oostenrijk Zweden  1-1
8 september 2014 Montenegro Moldavië  2-0
Datum Thuis Uit Uitslag
9 september 2014 Kazachstan Letland  0-0
9 september 2014 Azerbeidzjan Bulgarije  1-2
9 september 2014 Tsjechië Nederland  2-1
9 september 2014 IJsland Turkije  3-0
9 september 2014 Andorra Wales  1-2
9 september 2014 Bosnië-Herzegovina Cyprus  1-2
9 september 2014 Kroatië Malta  2-0
9 september 2014 Noorwegen Italië  0-2

 

Datum Thuis Uit Uitslag
9 oktober 2014 Wit-Rusland Oekraïne  0-2
9 oktober 2014 Macedonië Luxemburg  3-2
9 oktober 2014 Slowakije Spanje 2-1
9 oktober 2014 Engeland San Marino 5-0
9 oktober 2014 Litouwen Estland  1-0
9 oktober 2014 Slovenië Zwitserland  1-0
9 oktober 2014 Liechtenstein Montenegro  0-0
9 oktober 2014 Moldavië Oostenrijk  1-2
9 oktober 2014 Zweden Rusland 1-1

 

Datum Thuis Uit Uitslag
10 oktober 2014 Letland IJsland  0-3
10 oktober 2014 Nederland Kazachstan  3-1
10 oktober 2014 Turkije Tsjechië  1-2
10 oktober 2014 België Andorra  6-0
10 oktober 2014 Cyprus Israël  1-2
10 oktober 2014 Wales Bosnië-Herzegovina  0-0
10 oktober 2014 Bulgarije Kroatië  0-1
10 oktober 2014 Italië Azerbeidzjan  2-1
10 oktober 2014 Malta Noorwegen  0-3

 

Datum Thuis Uit Uitslag
11 oktober 2014 Ierland Gibraltar 7-0
11 oktober 2014 Schotland Georgië  1-0
11 oktober 2014 Roemenië Hongarije  1-1
11 oktober 2014 Armenië Servië  1-1
11 oktober 2014 Polen Duitsland  2-0
11 oktober 2014 Finland Griekenland  1-1
11 oktober 2014 Noord-Ierland Faeröer Eilanden  2-0
11 oktober 2014 Albanië Denemarken  1-1

 

Datum Thuis Uit Uitslag
12 oktober 2014 Oekraïne Macedonië 1-0
12 oktober 2014 Estland Engeland  0-1
12 oktober 2014 Oostenrijk Montenegro  1-0
12 oktober 2014 Rusland Moldavië  1-1
12 oktober 2014 Wit-Rusland Slowakije  1-3
12 oktober 2014 Luxemburg Spanje 0-4
12 oktober 2014 Litouwen Slovenië  0-2
12 oktober 2014 Zweden Liechtenstein 2-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
13 oktober 2014 Kazachstan Tsjechië  2-4
13 oktober 2014 IJsland Nederland 2-0
13 oktober 2014 Letland Turkije  1-1
13 oktober 2014 Andorra Israël  1-4
13 oktober 2014 Bosnië-Herzegovina België 1-1
13 oktober 2014 Wales Cyprus 2-1
13 oktober 2014 Kroatië Azerbeidjzan 6-0
13 oktober 2014 Malta Italië  0-1
13 oktober 2014 Noorwegen Bulgarije  2-1

 

Datum Thuis Uit Uitslag
14 oktober 2014 Duitsland Ierland  1-1
14 oktober 2014 Gibraltar Georgië 0-3
14 oktober 2014 Polen Schotland  2-2
14 oktober 2014 San Marino Zwitserland  0-4
14 oktober 2014 Faeröer Eilandne Hongarije  0-1
14 oktober 2014 Finland Roemenië  0-2
14 oktober 2014 Griekenland Noord-Ierland  0-2
14 oktober 2014 Denemarken Portugal  0-1
14 oktober 2014 Servië Albanië  3-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
14 november 2014 Georgië Polen  0-4
14 november 2014 Duitsland Gibraltar  4-0
14 november 2014 Schotland Ierland  1-0
14 november 2014 Griekenland Faeröer Eilanden  0-1
14 november 2014 Hongarije Finland  1-0
14 november 2014 Roemenië Noord-Ierland  2-0
14 november 2014 Portugal Armenië  1-0
14 november 2014 Servië Denemarken  1-3

 

Datum Thuis Uit Uitslag
15 november 2014 Luxemburg Oekraïne  0-3
15 november 2014 Engeland Slovenië  3-1
15 november 2014 San Marino Estland  0-0
15 november 2014 Oostenrijk Rusland  1-0
15 november 2014 Moldavië Liechtenstein 0-1
15 november 2014 Macedonië Slowakije  0-2
15 november 2014 Spanje Wit-Rusland  3-0
15 november 2014 Zwitserland Litouwen  4-0
15 november 2014 Montenegro Zweden 1-1

 

Datum Thuis Uit Uitslag
16 november 2014 Nederland Letland  6-0
16 november 2014 België Wales  0-0
16 november 2014 Cyprus Andorra  5-0
16 november 2014 Azerbeidzjan Noorwegen  0-1
16 november 2014 Tsjechië IJsland 2-1
16 november 2014 Turkije Kazachstan  3-1
16 november 2014 Israël Bosnië-Herzegovina  3-0
16 november 2014 Bulgarije Malta  1-1
16 november 2014 Italië Kroatië  1-1

 

Datum Thuis Uit Uitslag
27 maart 2015 Macedonië Wit-Rusland  1-2
27 maart 2015 Slowakije Luxemburg  3-0
27 maart 2015 Spanje Oekraïne  1-0
27 maart 2015 Engeland Litouwen 4-0
27 maart 2015 Slovenië San Marino 6-0
27 maart 2015 Zwitserland Estland  3-0
27 maart 2015 Liechtenstein Oostenrijk  0-5
27 maart 2015 Moldavië Zweden  0-2
27 maart 2015 Montenegro Rusland  0-0 gestaakt

 

Datum Thuis Uit Uitslag
28 maart 2015 Kazachstan IJsland 0 – 3
28 maart 2015 Tsjechië Letland 1 – 1
28 maart 2015 Azerbeidzjan Malta  2 – 0
28 maart 2015 Kroatië Noorwegen  5 – 1
28 maart 2015 Nederland Turkije  1 – 1
28 maart 2015 Andorra Bosnië-Herzegovina  0 – 3
28 maart 2015 België Cyprus  5 – 0
28 maart 2015 Israël Wales  0 – 3
28 maart 2015 Bulgarije Italië  2 – 2

 

Datum Thuis Uit Uitslag
29 maart 2015 Georgië Duitsland  0-2
29 maart 2015 Schotland Gibraltar  6-1
29 maart 2015 Noord-Ierland Finland  2-1
29 maart 2015 Roemenië Faeröer Eilanden  1-0
29 maart 2015 Albanië Armenië  2-1
29 maart 2015 Ierland Polen  1-1
29 maart 2015 Hongarije Griekenland  0-0
29 maart 2015 Portugal Servië  2-1

 

Datum Thuis Uit Uitslag
12 juni 2015 Kazachstan Turkije  0-1
12 juni 2015 IJsland Tsjechië  2-1
12 juni 2015 Letland Nederland  0-2
12 juni 2015 Andorra Cyprus  1-3
12 juni 2015 Bosnië-Herzegovina Israël  3-1
12 juni 2015 Wales België  1-0
12 juni 2015 Kroatië Italië  1-1
12 juni 2015 Malta Bulgarije  0-1
12 juni 2015 Noorwegen Azerbeidzjan  0-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
13 juni 2015 Polen Georgië  4-0
13 juni 2015 Ierland Schotland  1-1
13 juni 2015 Finland Hongarije  0-1
13 juni 2015 Armenië Portugal 2-3
13 juni 2015 Gibraltar Duitsland  0-7
13 juni 2015 Faeröer Eilanden Griekenland  2-1
13 juni 2015 Noord-Ierland Roemenië  0-0
13 juni 2015 Denemarken Servië  2-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
14 juni 2015 Oekraïne Luxemburg  3-0
14 juni 2015 Estland San Marino  2-0
14 juni 2015 Slovenië Engeland  2-3
14 juni 2015 Liechtenstein Moldavië  1-1
14 juni 2015 Rusland Oostenrijk  0-1
14 juni 2015 Wit-Rusland Spanje  0-1
14 juni 2015 Slowakije Macedonië  2-1
14 juni 2015 Litouwen Zwitserland  1-2
14 juni 2015 Zweden Montenegro  3-1

 

Datum Thuis Uit Uitslag
3 september 2015 Azerbeidzjan Kroatië  0-0
3 september 2015 Tsjechië Kazachstan  2-1
3 september 2015 Nederland IJsland  0-1
3 september 2015 Turkije Letland  1-1
3 september 2015 België Bosnië-Herzegovina  3-1
3 september 2015 Cyprus Wales 0-1
3 september 2015 Israël Andorra  4-0
3 september 2015 Bulgarije Noorwegen  0-1
3 september 2015 Italië Malta  1-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
4 september 2015 Georgië Schotland  1-0
4 september 2015 Duitsland Polen  3-1
4 september 2015 Gibraltar Ierland  0-4
4 september 2015 Faeröer Eilanden Noord-Ierland  1-3
4 september 2015 Griekenland Finland  0-1
4 september 2015 Hongarije Roemenië  0-0
4 september 2015 Denemarken Albanië  0-0
4 september 2015 Servië Armenië  2-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
5 september 2015 Luxemburg Macedonië  1-0
5 september 2015 Oekraïne Wit-Rusland  3-1
5 september 2015 Estland Litouwen  1-0
5 september 2015 San Marino Engeland  0-6
5 september 2015 Rusland Zweden  1-0
5 september 2015 Spanje Slowakije  2-0
5 september 2015 Zwitserland Slovenië  3-2
5 september 2015 Oostenrijk Moldavië  1-0
5 september 2015 Montenegro Liechtenstein  2-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
6 september 2015 Letland Tsjechië  1-2
6 september 2015 Turkije Nederland  3-0
6 september 2015 Wales Israël  0-0
6 september 2015 Malta Azerbeidzjan  2-2
6 september 2015 Noorwegen Kroatië  2-0
6 september 2015 IJsland Kazachstan  0-0
6 september 2015 Bosnië-Herzegovina Andorra  3-0
6 september 2015 Cyprus België  0-1
6 september 2015 Italië Bulgarije  1-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
7 september 2015 Armenië Denemarken  0-0
7 september 2015 Polen Gibraltar  8-1
7 september 2015 Ierland Georgië  1-0
7 september 2015 Schotland Duitsland  2-3
7 september 2015 Finland Faeröer Eilanden  1-0
7 september 2015 Noord-Ierland Hongarije  1-1
7 september 2015 Roemenië Griekenland  0-0
7 september 2015 Albanië Portugal  0-1

 

Datum Thuis Uit Uitslag
8 september 2015 Wit-Rusland Luxemburg  2-0
8 september 2015 Macedonië Spanje  0-1
8 september 2015 Slowakije Oekraïne  0-0
8 september 2015 Engeland Zwitserland  2-0
8 september 2015 Litouwen San Marino  2-1
8 september 2015 Slovenië Estland  1-0
8 september 2015 Liechtenstein Rusland  0-7
8 september 2015 Moldavië Montenegro  0-2
8 september 2015 Zweden Oostenrijk  1-4

 

Datum Thuis Uit Uitslag
8 oktober 2015 Georgië Gibraltar
8 oktober 2015 Ierland Duitsland
8 oktober 2015 Schotland Polen
8 oktober 2015 Hongarije Faeröer Eilanden
8 oktober 2015 Noord-Ierland Griekenland
8 oktober 2015 Roemenië Finland
8 oktober 2015 Albanië Servië
8 oktober 2015 Portugal Denemarken

 

Datum Thuis Uit Uitslag
9 oktober 2015 Macedonië Oekraïne
9 oktober 2015 Slowakije Wit-Rusland
9 oktober 2015 Spanje Luxemburg
9 oktober 2015 Engeland Estland
9 oktober 2015 Slovenië Litouwen
9 oktober 2015 Zwitserland San Marino
9 oktober 2015 Liechtenstein Zweden
9 oktober 2015 Moldavië Rusland
9 oktober 2015 Montenegro Oostenrijk

 

Datum Thuis Uit Uitslag
10 oktober 2015 IJsland Letland
10 oktober 2015 Kazachstan Nederland
10 oktober 2015 Azerbeidzjan Italië
10 oktober 2015 Noorwegen Malta
10 oktober 2015 Tsjechië Turkije
10 oktober 2015 Andorra België
10 oktober 2015 Bosnië-Herzegovina Wales
10 oktober 2015 Israël Cyprus
10 oktober 2015 Kroatië Bulgarije

 

Datum Thuis Uit Uitslag
11 oktober 2015 Faeröer Eilanden Roemenië
11 oktober 2015 Finland Noord-Ierland
11 oktober 2015 Griekenland Hongarije
11 oktober 2015 Armenië Albanië
11 oktober 2015 Servië Portugal
11 oktober 2015 Duitsland Georgië
11 oktober 2015 Gibraltar Schotland
11 oktober 2015 Polen Ierland

 

Datum Thuis Uit Uitslag
12 oktober 2015 Oostenrijk Liechtenstein
12 oktober 2015 Rusland Montenegro
12 oktober 2015 Zweden Moldavië
12 oktober 2015 Wit-Rusland Macedonië
12 oktober 2015 Luxemburg Slowakije
12 oktober 2015 Oekraïne Spanje
12 oktober 2015 Estland Zwitserland
12 oktober 2015 Litouwen Engeland
12 oktober 2015 San Marino Slovenië

 

Datum Thuis Uit Uitslag
13 oktober 2015 Letland Kazachstan
13 oktober 2015 Nederland Tsjechië
13 oktober 2015 Turkije IJsland
13 oktober 2015 België Israël
13 oktober 2015 Cyprus Bosnië-Herzegovina
13 oktober 2015 Wales Andorra
13 oktober 2015 Bulgarije Azerbeidzjan
13 oktober 2015 Italië Noorwegen
13 oktober 2015 Malta Kroatië